Caddy Arc 151i

Kód: 0460445881
1 hodnocení
Značka: ESAB
ZDARMAZDARMA 26 513 Kč –13 %
caddy arc 151i
26 513 Kč –13 % 23 066 Kč 19 062,81 Kč bez DPH
Na objednání

Přenosný svařovací invertor pro svařování metodou MMA, napájení 230V.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný svařovací invertor pro svařování metodou MMA, napájení 230V. Max. svařovací proud 150A.

Název Caddy byl vždy synonymem pro robustní a trvanlivé svařovací nástroje určené pro profesionální svářeče. Představujeme pátou generaci přenosných svařovacích zařízení od firmy ESAB. Za nejnovějšími stroji Caddy stojí více než 30 let zkušeností s vývojem invertorových technologií.

Navržen pro odolnost a dlouhou životnost
Zdroje jsou vybavené velkými kabelovými konektory OKC 50, aby byla zajištěna vyšší trvanlivost. Kompaktní konstrukce je lehká a snadno přenosná, a přesto svojí velikostí neohrožuje důležité chlazení vnitřních součástí. Konstrukce je vyrobená z nárazu vzdorného pláště z polymeru. Velké chladiče a šikovná konstrukce spolu vytvářejí zdroj s chladnějším provozem a s delší očekávanou životností, a to i při použití v náročných pracovních prostředích. Konstrukce také napomáhá k tomu, aby všechny citlivé části uvnitř zdroje byly udržovány čisté a chráněné před prachem. Zdroj Caddy je vyroben v souladu s IP23, což znamená, že je možné jej používat venku – a to dokonce v dešti. Ovládací panely jsou snadno pochopitelné i snadno ovladatelné. Trvanlivá konstrukce a vynikající svařovací výkon vám nabízejí stroj, na který se můžete vždy spolehnout, den za dnem.

Kompenzace účiníku - PFC
Caddy Arc 151i/201i jsou 230 V jednofázové napájecí zdroje vybavené obvodem PFC, který umožňuje využívat celý rozsah zdroje na pojistce 16A. Obvod PFC také chrání zdroje před kolísáním napájecího napětí a díky němu je použití zdroje s generátorem bezpečnější. Zdroj Caddy Arc 151i/201i může pracovat s velmi dlouhými napájecími kabely, až do délky 100 m, takže má velmi velký pracovní dosah.

Svařování MMA a ArcPlus II
Zdroj Caddy Arc dodává stejnosměrný proud a vy s ním můžete svařovat většinu kovů jako jsou legované a nelegované oceli a šedé litiny. Se zdrojem Caddy Arc 151i můžete ke svařování používat většinu elektrod s průměrem 1.6 - 3.2 mm a některé elektrody 4 mm. Zdroj Caddy Arc 201i svařuje většinu elektrod až do průměru 4 mm. Ovládací panel Caddy A33 je vybaven nejnovějším regulátorem, ArcPlus II zajišťujícím intenzivnější, ale přesto plynulý a stabilní oblouk, který se snadno reguluje. Regulátor Arc Plus™ II vytváří menší kapičky, oblouk hoří plynule a není nutno dělat přestávky na hranách při nanášení širokého návaru s rozkyvem. Regulátor ArcPlus II nabízí lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje vaši práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menšími nároky na opravy po svařování.

Zařízení pro snížení napětí - VRD
V některý oblastech je potřebné zařízení se sníženým napětím, neboli VRD. VRD je bezpečnostní funkce, která omezuje napětí naprázdno ze zdroje na 24 V. Ovládací panel Caddy A33 je připraven pro VRD a tuto funkci lze snadno aktivovat uvnitř napájecího zdroje.

Svařování TIG
Se zdrojem Caddy Arc můžete snadno svařovat metodou TIG. Vše, co potřebujete, je hořák pro TIG s plynovým ventilem, plynový regulátor a tlakovou láhev s plynem. S ovládacím panelem Caddy A31 využívá zapálení "náškrabem". Ovládací panel Caddy A33 vám nabízí možnost zapálení LiveTig, které ovládá počáteční proud. Můžete svařovat neleg. nebo legovanou ocel, s přídavným materiálem nebo bez něj.

  • Nastavitelný horký start (A33) - snadný záběr elektrody. Pomůže vám vyhnout se problémům při zapalování.
  • Nastavitelná funkce Arc Force (A33) – nastavení intenzity oblouku pro zlepšenou kvalitu svaru.
  • ArcPlus II (A33) - lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje vaši práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menším dodatečným ošetřením.
  • Možnost použít extra dlouhé napájecí kabely – zajišťuje extra velký pracovní dosah

Katalog: Caddy Arc 151i/201i

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací zdroje
Záruka: 2 roky
Šířka: 188.00
Délka: 418.00
Výška: 208.00
Frekvence: 50-60 Hz.
Jistění: 16 A
Max. příkon: 3,5 kVA
Napájení: 230V
Napětí naprázdno: 72 V
Svařovací proud: 4-150 A
Typ zdroje: Invertor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: