Caddy Arc 251i A34

Kód: 0460300881
1 hodnocení
Značka: ESAB
64 317 Kč –13 %
caddy arc 251i
64 317 Kč –13 % 55 956 Kč 46 244,63 Kč bez DPH
Na objednání

Svařovací zdroj pro svařovabí metodou MMA a DC TIG

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přenosný 3- fázový svařovací zdroj pro metodu MMA a DC LIVE TIG s ovládacím panelem A34.

Název Caddy byl vždy synonymem pro robustní a trvanlivé svařovací nástroje určené pro profesionální svářeče. Představujeme pátou generaci přenosných
svařovacích zařízení od firmy ESAB. Za nejnovějšími zdroji Caddy stojí více než 30 let zkušeností s vývojem invertorových technologií.

Navržen pro odolnost a dlouhou životnost
Zdroje jsou vybavené velkými kabelovými konektory OKC 50, aby byla zajištěna vyšší trvanlivost. Kompaktní konstrukce je lehká a snadno přenosná, a přesto svojí velikostí neohrožuje důležité chlazení vnitřních součástí. Konstrukce je vyrobená z nárazu vzdorného pláště z polymeru a hliníku. Velké chladiče a šikovná konstrukce spolu vytvářejí zdroj s chladnějším provozem a s delší očekávanou životností, a to i při použití v náročných pracovních prostředích. Konstrukce také napomáhá k tomu, aby všechny citlivé části uvnitř zdroje byly udržovány čisté a chráněné před prachem. Zdroj Caddy je vyroben v souladu s IP23, což znamená, že je možné jej používat venku – a to dokonce v dešti. Ovládací panely jsou snadno pochopitelné i snadno ovladatelné. Trvanlivá konstrukce a vynikající svařovací výkon vám nabízejí zdroj, na který se můžete vždy spolehnout, den za dnem.

Kompenzace účiníku - PFC
Caddy Arc 251i je třífázový napájecí zdroje vybavené obvodem PFC, který umožňuje využívat celý rozsah zdroje na pojistce 16A. Obvod PFC také chrání zdroje před kolísáním napájecího napětí a díky němu je použití zdroje s generátorem bezpečnější. Zdroj Caddy Arc 251i může pracovat s velmi dlouhými napájecími
kabely, až do délky 100 m, což zajišťuje velmi velký pracovní dosah.

Zařízení pro snížení napětí - VRD
V některý oblastech je potřebné zařízení se sníženým napětím, neboli VRD. VRD je bezpečnostní funkce, která omezuje napětí naprázdno ze zdroje na 35 V. Zdroj Caddy Arc 251i je připraven pro VRD a tuto funkci lze snadno aktivovat uvnitř napájecího zdroje.

Svařování MMA
Zdroj Caddy Arc dodává stejnosměrný proud a vy můžete svařovat většinu kovů, jako je legovaná a nelegovaná ocel, šedá litina atp. Se zdrojem Caddy Arc 251i můžete svařovat s elektrodami Ø1,6 -5 mm; se všemi typy: rutilovými, celulózovými, bazického typu i elektrodami s vysokou výtěžností, a to vždy s vynikajícími svařovacím výkonem. Nejnovější regulátor ArcPlus II, zajišťuje intenzivnější, a přesto plynulý a stabilní oblouk, jehož regulace je snadná. Regulátor ArcPlus II vytváří menší kapičky, oblouk hoří plynule a není nutno dělat přestávky na hranách při nanášení širokého návaru s rozkyvem. Regulátor ArcPlus II nabízí lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje vaši práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menšími nároky na úpravy po svařování.

Svařování TIG
Se zdrojem Caddy Arc můžete snadno svařovat metodou TIG. Vše, co potřebujete, je hořák pro TIG s plynovým ventilem, plynový regulátor a tlakovou láhev s plynem. Zapálení LiveTig elektronicky reguluje počáteční proud, aby bylo zajištěno bezpečné zapálení bez poškození elektrody. Můžete svařovat nelegovanou nebo legovanou ocel, s přídavným materiálem nebo bez něj.

Ovládací panely
Pro Caddy Arc 251i jsou na výběr dva ovládací panely, oba obsahují digitální displej a funkci dálkového ovládání. Základní panel Caddy A32 obsahuje výběr ze svařování metodou MMA nebo TIG se zapálením LiveTig v režimu TIG. Kromě toho už jen stačí, abyste nastavili svařovací proud.

Pokročilejší panel Caddy A34 nabízí funkce Hot start a Arc Force, aby bylo možné "vyladit" svařování, výběr ze svařování metodou MMA nebo TIG, zapálení LiveTig v režimu TIG, dvě paměti a zařízení na dálkové ovládání. V režimu MMA si můžete vybrat typ vaší elektrody a zdroj automaticky provede optimalizaci svařovacího výkonu.

Oba panely jsou snadno pochopitelné a snadno se nastavují, a to i když máte na rukou rukavice

  • Nastavitelný Hot start - snadný záběr elektrody. Pomůže vám vyhnout se problémům při zapálení.
  • Nastavitelná funkce Arc Force – nastavení intenzity oblouku pro zlepšenou kvalitu svaru.
  • Výběr typu elektrody – nastaví charakteristiky stroje podle elektrody, kterou chcete svařovat.
  • ArcPlus II - lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje vaši práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menším dodatečným ošetřením.

Balení obsahuje:

  • zemnící a svařovací kabel 3 m
  • napájecí kabel 5 m. s vidlicí 400V 16A 5-kolík.

Katalog: Caddy Arc 251i

Doplňkové parametry

Kategorie: Svařovací zdroje
Záruka: 2 roky
Šířka: 188.00 mm.
Délka: 418.00 mm.
Výška: 208.00 mm.
Frekvence: 50-60 Hz.
Jistění: 10 A
Napájení: 3x400 V
Svařovací proud: 65 V
Typ zdroje: Invertor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: