Caddy Tig 2200i AC/DC, TA34 AC/DC

Kód: 0460150880
9 hodnocení
Značka: ESAB
101 876 Kč –50 %
Caddy Tig 2200i AC/DC, TA34 AC/DC
101 876 Kč –50 % 50 938 Kč 42 097,52 Kč bez DPH
Skladem

svařovací zdroj pro svařování metodou AC/DC TIG, pulzní TIG a MMA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Název Caddy byl vždy synonymem pro robustní a trvanlivé svařovací nástroje určené pro profesionální svářeče. Představujeme pátou generaci přenosných
svařovacích zařízení od firmy ESAB. Za nejnovějšími stroji Caddy stojí více než 30 let zkušeností s vývojem invertorových technologií.

Navržen pro odolnost a dlouhou životnost
Stroje jsou vybavené velkými kabelovými konektory OKC 50, aby byla zajištěna vyšší trvanlivost. Kompaktní konstrukce je lehká a snadno přenosná, a přesto svojí velikostí neohrožuje důležité chlazení vnitřních součástí. Konstrukce je vyrobená z nárazu vzdorného pláště z polymeru a hliníku. Velké chladiče a šikovná
konstrukce spolu vytvářejí stroj s chladnějším provozem a s delší životností, a to i při použití v náročných pracovních prostředích. Konstrukce zdroje zajišťuje ochranu všech citlivých částí uvnitř zdroje před prachem. Zdroj Caddy je vyroben v souladu s IP23, pro použití venku – a to dokonce v dešti. Trvanlivá konstrukce a
vynikající svařovací výkon vám nabízejí zdroj, na který se můžete vždy spolehnout, den za dnem.

Kompenzace účiníku - PFC
Caddy Tig 1500i/20200i jsou 230V jednofázové napájecí zdroje vybavené obvodem PFC, který umožňuje využívat celý rozsah zdroje na pojistce 16A. Obvod PFC dále chrání zdroje před kolísáním napájecího napětí a díky němu je použití zdroje s generátorem bezpečnější. Zdroje můžou pracovat s velmi dlouhými napájecími
kabely do délky až 100 m pro zajištění velkého pracovního dosahu.

Svařování MMA a ArcPlus II
Stroj Caddy Tig dodává stejnosměrný proud pro svařování většiny kovů včetně legované a nelegované oceli a šedé litiny. Se zdrojem Caddy Tig 1500i můžete svařovat s elektrodami o průměru Ø1.6 - 3.2 mm, některé typy až do 4 mm. Se zdrojem Caddy Tig 2200i můžete svařovat elektrodami až do Ø 4 mm. Oba ovládací panely jsou vybaveny nejnovějším regulátorem, ArcPlus II zajišťujícím intenzivnější, ale přesto plynulý a stabilní oblouk, který lze snadno regulovat. Regulátor ArcPlus II vytváří menší kapičky svarového kovu, oblouk hoří plynuleji a není nutno prodlev na hranách při rozkyvu u nanášení širokého návaru. Regulátor ArcPlus II nabízí lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje vaši práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menšími nároky na opracování po svařování.

Ovládací panely
Stroje Caddy Tig jsou k dispozici se dvěma typy ovládacích panelů, vybaveny nezbytnými funkcemi pro svařování metodou TIG (DC), s HF-startem nebo LiftArc a metodou MMA.

Ovládací panel Caddy TA33 je navržen pro snadné nastavení parametr pro svařování metodou TIG. Stačí nastavit pouze tloušťku svařovaných plechů a zdroj nastaví zbytek tak, aby bylo dosaženo vysoce kvalitního svaru metodou TIG. Také můžete ovládat svařovací proud ručně nebo nastavit svahování dolů a dofuk plynu.

Pokročilejší ovládací panel Caddy TA34 umožňuje svařovat pulzní metodou TIG pro lepší kontrolu vneseného tepla. Je vybaven také funkcí Micro Pulse, s nastavením délky pulsu již od 0,001 s. Panel Caddy® TA34 je vybaven dvěma paměťovými pozicemi pro uložení všech nastavení a které lze přepínat z panelu nebo z hořáku, a to i během svařování. Dále lze nastavit svahování nahoru/dolů, dofuk plynu nebo připojit dálkové ovládání.

Oba panely jsou snadno pochopitelné a snadno se ovládají.

  • Pro kvalitní svařování metodou TIG
  • Snadné použití - všechny parametry svařování snadno ovladatelné
  • Programovací funkce ESAB 2 – možnost uložení programu a jeho změny i v průběhu svařování.
  • Pulsní svařování TIG - zvýšená kontrola vneseného tepla a svarové lázně
  • Mikro Puls – minimalizuje teplem zasaženou oblast, zejména u tenkých materiálů
  • ArcPlus II - lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje vaši práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menším dodatečným čištěním svaru.
  • Skutečné charakteristiky svařování MMA - Funkce Hot start a Arc force
  • Možnost použít dlouhých napájecích kabelů – velký pracovní dosah

 

Doplňkové parametry

Kategorie: AC/DC TIG
Záruka: 2 roky
Šířka: 187.00 mm.
Délka: 407.00 mm.
Výška: 345.00 mm.
Frekvence: 50-60 Hz.
Jistění: 16A
Max. příkon: 3,5 kVA
Napájení: 230V
Napětí naprázdno: 76
Svařovací proud: 5-220A
Typ zdroje: Inventor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: